75 yıldır kalite için çalışıyoruz.    
   

   
         
   

HAKKIMIZDA

1935 yılında, sadece bölgesel hizmette bulunan bir değirmen ile hizmet vermeye başlayan Yörükoğulları Gıda Sanayi A.Ş. başarılı geçen bir ticari süreçten sonra 1973 yılında ilk fabrikasını günlük 40 tonluk kapasite ile kurdu. Günümüzde ise hem yapılan modernizasyon hem de 2. fabrikası ile toplam günlük kapasite 600 tona ulaşmış durumdadır. Edirne ilinin Keşan ve Enez ilçelerinde kurulan iki fabrikada hem yurtiçi pazar hem de yurtdışı pazarlar için üretim yapılmaktadır.

 

   
         
 

 

MİSYONUMUZ

Günümüz rekabetçi ortamında müşteriler üretici olan güçlü markalardan her geçen gün gelişen spesifik kalite özellikleri talep etmektedirler. Misyonumuz, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimiz için yüksek kalitede ürün ve hizmet üreterek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan mevcut anlayışımızı daha da geliştirmektir.

   
         
   

VIZYONUMUZ

YÖRÜKOĞULLARI Gıda Sanayi A.Ş olarak bölgemizde sektöründe öncü firmalardan biriyiz. Ve vizyonumuzu şu şekilde belirledik: Kalitesini geliştiren, sektörün gelişimine katkıda bulunan aktif bir uluslararası un üretici şirketi olmaktır. Çalışanlarımızın da katkılarıyla ürettiğimiz politikalar sonucunda ve şu an gerçekleştirdiğimiz ilişkiler ile bu yönde hızla yol almaktayız.

     
         
     

LOKASYON

Fabrikalarımız Edirne ilinin KEŞAN ve ENEZ ilçeleri sınırları içinde bulunmatadır. Yunanistan ile Türkiye arasında geçiş kapısı olan İpsala sınır kapısına uzaklığımız sadece 25 km'dir. Aynı zamanda Türkiye ile Avrupa arasında karayolu ulaşımını sağlayan E-80 otoyolu ve Bulgaristan-Türkiye arasındaki sınır kapısı KAPIKULE'ye uzaklığımız 120 km.'dir. Dünyaya açılma noktasında ülkemizin en büyük limanlarından biri olan Tekirdağ limanına tesislerimizin uzaklığı ise 80km.'dir. Bulunduğumuz nokta itibariyle Avrupa'nın herhangi bir noktasına karayolu ile ulaşmak bir haftadan da az bir süreyi almaktadır. Tekirdağ Limanı'ndan tüm Afrika ve Avrupa ülkelerine halihazırda yükleme yapılmakta ve termin için verdiğimiz tüm sözleri her zaman yerine getirebilmekteyiz.

   
         
     
© 2006, Yörükoğulları Gıda Sanayii ve Ticaret A.Ş.
E-posta göndermek için tıklayınız!
Ana sayfaya dönmek için tıklayınız.
Grafik Tasarım ve Programlama: Birleşmiş Fikirler